Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kinoteka/ftp/index.php:1) in /home/kinoteka/ftp/inc/global_path.php on line 56
Repertuar - Mother! | Kinoteka | Filmowe Centrum Warszawy
Morderstwo w Orient Expressie
Nowy Aronofsky od 15 lat Napisy Dolby Digital

Mother!

Scenariusz:

Darren Aronofsky

Reżyseria:

Darren Aronofsky

Obsada:

Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris

Czas trwania:

121 min.

Wersja językowa:

angielska| napisy: polskie

Kraj produkcji:

USA

Rok produkcji:

2017

Gatunek:

horror

Ocena: (średnia ocena: 7.3)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Ona (Jennifer Lawrence) i on (Javier Bardem) wiodą z pozoru idylliczne życie w odosobnionym raju. Ich związek zostaje jednak poddany testowi, kiedy mężczyzna (Ed Harris) i kobieta (Michelle Pfeiffer), niezaproszeni, pojawią się w ich domu.

Odpowiedź na pukanie do drzwi przerwie spokojną egzystencję obojga. Ale do drzwi zapuka więcej gości. Matka będzie zmuszona zweryfikować wszystko, co wie o miłości, oddaniu i poświęceniu.

Nowy film (scenariusz i reżyseria) nominowanego do Oscara® Darrena Aronofsky’ego („Czarny łabędź”, „Requiem dla snu”).

Zdjęcia i Wideo

Komentarze

yify24.11.2017, 09:09

To find a website where the quality of audio and images to satisfy it is very difficult. And today I want to share a website with people watching. Movies extremely fine but completely free. View offline ..!
- yify

tiger20.11.2017, 17:06

Nietuzinkowy, fajny film... zupełnie nie przypomina horroru. Wartka akcja, oryginalne pomysły, dobrze zagrany. Fajna rozrywka na jesienne popołudnie czy wieczór. Nie do końca rozumiem tak niskich ocen krytyków, które pojawiały się na świecie. Ten film nie do końca przypomina wcześniejsze obrazy Darrena ale to nie znaczy, ze jest gorszy w swoim przekazie...

LEO26.10.2017, 15:30

Wybitny! NIESAMOWITE KREACJE AKTORSKIE!!!!!

dodaj komentarz